Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Амінокислота залишається нормальною

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: Oct 27, 2017

Що таке амінокислота? Амінокислоти в основному використовуються в медицині для приготування сполучних амінокислотних настоїв, також використовуються як терапевтичні агенти та для синтезу пептидних лікарських засобів. Амінокислот На сьогодні існує кілька сотень видів амінокислот, які використовуються як ліки, у тому числі 20 видів амінокислот, які складають білок та 100 видів амінокислот, що складають небілковий білок.

Амінокислоти використовуються для регулювання цукру в крові, амінокислоти для діабету, дієти, профілактики та лікування гострого гепатиту, викликаного аномальною функцією печінки, що використовується для поповнення фізичної слабкості та різноманітних захворювань, викликаних втратою білка. Але все ще багато людей турбуються, що амінокислоти мають побічні ефекти, амінокислоти, наступні подробиці амінокислотних побічних ефектів.

Побічні ефекти амінокислоти: викликають ожиріння, амінокислоти амінокислот для дефіциту білків та виснажливих пацієнтів, порушення печінки та нирок, м'язова слабкість, якщо вона є нормальною, і харчування вже дуже багате, надлишок білка або амінокислоти надлишку, це буде викликати ожиріння The

Амінокислотні побічні ефекти двох: причина фізичного дискомфорту, для травної здатності нормальних здорових маленьких дітей не підходять для споживання, це третій препарат, амінокислота після їжі неминуче різноманітна незручна.

Побічні ефекти амінокислоти в трійку: висока білкова дієта спричинить збільшення захворюваності на діабетичну нефропатію. Амінокислоти - це високобілкова дієта, амінокислотний надмірне споживання може призвести до діабету.

Амінокислоти мають різні метаболічні ефекти у немовлят та дорослих. Використання звичайних амінокислотних інфузій, немовлят та маленьких дітей у діяльності фенілаланіну гідроксилази низьке, амінокислота легко продукує високу фенілаланінемію. І відсутність тирозину;

Тому дітям та дітям, які використовують амінокислоту, слід зменшити кількість фенілаланіну, метіоніну, гліцину, збільшити кількість цистеїну, тирозину, гістидину, щоб зробити спектр амінокислот плазми нормальним. Цей продукт адаптується до характеристик метаболізму у дітей, зменшуючи кількість фенілаланіну, метионіну, гліцину, збільшуючи кількість цистеїну, тирозину, гістидину, амінокислоти для задоволення потреб у харчуванні дітей.

Амінокислоти є основними одиницями білка, включаючи шкіру, нігті, волосся складаються з білка, а волосся становить 90% складу колагену. Амінокислоти, що використовуються у волоссі та шкірі, не тільки вищесказане, щоб додати харчування, додати воду, але також може поліпшити імунну функцію шкіри, амінокислота покращує детоксикацію лімфатичної системи, підвищує чутливість чутливої ​​шкіри, має хороший ефект , Амінокислота і може підтримувати волосся. І волосини колагену шкіри та еластичні волокна нормального росту, амінокислоти для підтримки шкіри делікатними та гнучкими, для підтримки еластичності волосся.


Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ