Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

BASF вводить індійський ринок індивідуальних культур для рису

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: Feb 13, 2017

Сільськогосподарські рисові фермери в Індії зможуть підвищити продуктивність та доходи за допомогою рішень BASF щодо захисту рослин для рису, які зараз доступні в країні вперше.

"Наша мета - підтримати індійських виробників рису, щоб реалізувати свій повний потенціал. Ми будемо присвячувати досвід BASF у сучасному, стійкому сільському господарстві до потреб індійської громади, що розвивається, "- заявив Маркус Хелдт, президент відділу захисту рослин BASF, в рамках заходу в Хайдарабаді, Індія. BASF є світовим лідером у галузі захисту рослин, а глобальний обсяг продажів у 2015 році складе більше 5,8 млрд. Євро.

Райс є найважливішим харчовим сільськогосподарським товаром в Індії, з якого виробляється понад 100 мільйонів метричних тонн на рік. Крім того, Індія є значним експортером рису на світовий ринок, експортуючи понад 10 мільйонів метричних тонн на рік, має значні можливості для подальшого збільшення обсягів виробництва. "З нашими новими пропозиціями щодо рису в Індії ми зміцнюємо наш внесок у задоволення зростаючого попиту на технології ведення сільського господарства в Індії, одному з найбільших сільськогосподарських ринків у світі", - сказав Хелдт.

Завдяки цьому BASF пропонує комплексні рішення, які ефективно управляють основними захворюваннями на рисі, бур'янами та шкідниками, одночасно задовольняючи очікування споживачів щодо здорової, високоякісної їжі. До них відносяться фунгіциди Seltima і Adexar, які боротися з рядом стійких рисових захворювань, у тому числі пухнастої пухлини та вибуху. Селтима є фунгіцидом BASF AgCelence, який не тільки контролює хвороби, але також забезпечує вищу врожайність. В Індії буде також запущений гербіцид BASF Basagran, який вирішить складні проблеми з бур'янами, що стоять перед індійськими фермерами. У найближчі три роки в Індії будуть запущені додаткові продукти для задоволення зростаючої потреби в сучасних сільськогосподарських рішеннях, включаючи найсучасніші гербіциди, фунгіциди та інсектициди.

У БАСФ працює спеціалізована команда з близько 200 фахівців з захисту рослин в Індії для забезпечення прямої присутності на ринку та є одним з провідних постачальників Індії в галузі сучасних рішень з захисту рослин, що охоплюють всі основні культури, включаючи соєві боби, кукурудзу, бавовни, пшеницю, фрукти, овочі і тепер рис. Компанія постійно шукає нові активні інгредієнти, які дозволяють контролювати врожайні шкідливі організми унікальними способами. У 2015 році BASF створив сільськогосподарську дослідницьку станцію в Пуні, яка зосереджує увагу на місцевих і світових дослідженнях в галузі сільського господарства. Він також має глобальний центр досліджень і розробок на своєму сайті Тане в Наві-Мумбаї, який зосереджує увагу на органічному синтезі, дослідницьких процесах та формуванні, хімії відкриттів для сучасних сільськогосподарських рішень та молекулярному моделюванні. У 2015 році BASF інвестував близько 500 мільйонів євро на дослідження в галузі захисту рослин у всьому світі.

"Завдяки таким ініціативам, як Make in India, Smart Cities і Swachh Bharat, сьогодні Індія - це швидкий, стійкий розвиток. Це означає величезне зростання потреб населення для кращої їжі, житла та мобільності, а також чистої їжі, води та повітря. Це дає великі можливості для хімічної промисловості, а також для BASF. І, BASF активно інвестує в Індію для реалізації цих можливостей », - сказав д-р Раман Рамачандран, голова компанії BASF в Індії.

Протягом останніх чотирьох років компанія BASF інвестувала близько 300 мільйонів євро в індустрії виробництва та інновацій у підтримку місцевої промисловості, включаючи наукове сільське господарство та виробництво продуктів харчування, у сфері стійкого транспортування, контролю за забрудненням та емісією, а також у енергозберігаючих будівлях та інфраструктура.


Джерело з www.agribusinessglobal.com


Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ