Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Чи вишукують перевагу органічного добрива чи комбікормів?

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: May 30, 2018

image.png

Органічні добрива містять велику кількість біологічного матеріалу, залишків тварин та рослин, відходів, відходів, таких як застосування органічного навозу, що не тільки забезпечують всебічне харчування для сільськогосподарських культур, а тривалий ефект добрив, може збільшити та оновлювати органічну речовину грунту, сприяти мікробному розмноженню , поліпшення фізико-хімічних властивостей грунту та біологічної активності.

Комбіноване добриво є неорганічним, як правило, високомістким хімічним добривом, зробленим фізико-хімічним синтезом. Дуже важливо збалансувати запліднення, поліпшити використання мінеральних добрив та сприяти високому урожаю та стабільному врожаю сільськогосподарських культур.

Коли мова йде про два добрива, наша пропозиція полягає в тому, щоб використовувати більше органічних добрив. Оскільки граничний стан складних добрив більше, ніж органічних добрив. Його поживні співвідношення завжди фіксуються, а типи, кількості та пропорції поживних речовин, що потребуються різними грунтами та культурами, різняться. Перед використанням слід проводити вимірювання грунту, щоб зрозуміти текстуру та стан харчування грунту на полі. Крім того, для досягнення кращих результатів його слід поєднувати з органічними добривами. Фактично ці два добрива також можуть бути використані разом, комбіновані добрива та органічні добрива можуть бути використані разом, щоб поліпшити ефективність використання мінеральних добрив та використання поживних речовин. Застосування органічних добрив не тільки покращує грунт і активує корисні мікроорганізми в ґрунті, але також економить енергію та зменшує забруднення навколишнього середовища. Застосування деяких біоорганічних добрив дозволяє не тільки уникнути складного процесу виробництва традиційних органічних добрив, але також забезпечити грунт великою кількістю корисних мікроорганізмів для активації поживних речовин грунту та зменшення бар'єру безперервного обрізання. Нормальна доза не завдає шкоди корінню рослини. Проте занадто багато органічних добрив спалить коріння. Органічні добрива довго були ферментовані, а вміст неорганічних солей у них не був низьким. Тому, якщо застосовуватиметься більше запліднення, концентрація іонів у коріннях, безсумнівно, буде занадто високою і виникне коріння. Але тут не горить рослини.

1. Елемент добрив органічних добрив стабільний і легкий, і зміна розчинність грунту є відносно повільною, що не призведе до смерті рослини зневоднення.

2. Органічні добрива обробляються за допомогою високотемпературної та старіючої ферментації, і наносяться на грунт, на відміну від непереробленого ферми гній, будуть нудоти і ферментовані, а коріння гниючих рослин будуть гнити.

image.png


Що робити, якщо сума забагато?

1. Щоб уникнути поширення забруднення повітря, необхідно посилити вентиляцію. Аміак, вироблений органічними добривами в процесі старіння, не буде вивільнений, що легко знищить овочі. Тому, коли виникає явище розплідників, треба збільшити кількість і час провітрювання, щоб аміачний газ в сараї можна було викинути з сараю в строк, щоб уникнути виникнення забруднення повітря.

2. Підвищення підняття кореневої мульчі добрив з водою зберігає функціональні продукти мульчування, як для зменшення впливу не гнилого органічного добрива на кореневу причину, в той же час, як біо-бактеріальний добрив гною, пригнічує інфекцію кореневої хвороби.


Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ