Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Як застосувати органічний добриво

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: May 11, 2018


blob.png

Біологічне органічне добриво широко застосовується в світі, при цьому деякі країни застосовують 45% ~ 60% і Америку 50%. Застосовувана кількість органічних добрив у Китаї становить лише 25% від загального обсягу внесення добрив, з яких лише 1% ~ 2% виробляється на заводі. В даний час загальна кількість підприємств біологічного добрива перевищила 850, а річний обсяг виробництва складає близько 8,5 млн. Тонн. В останні роки ринок біологічних добрив Китаю буде рости зі швидкістю 5% на рік, відігравати важливу роль у сільськогосподарському виробництві та сприяти розвитку сільського господарства.

blob.png

Як використовувати органічні добрива


1) Додайте органічне добриво, зменште добрива

Комплексні поживні речовини, необхідні для росту рослин: вміст поживних речовин добрив високий, ефект добрив швидкий, але тривалість коротких, одиничних поживних речовин, органічних добрив, навпаки, суміші органічного гною та хімічних добрив може доповнювати один одного, зустрічатися потреби в поживних речовинах врожаю для сезону з.


2) Зберігайте поживні речовини, зменшуйте втрати та покращуйте врожай поживних речовин

Розчинність хімічних добрив велика, що викликає високий осмотичний тиск на грунт після нанесення, що впливає на поглинання поживних речовин та води та збільшує шанси втрати живильних речовин. У поєднанні з органічним добривом він може подолати цей недолік і сприяти поглинанню поживними речовинами та водою.


3) Ефективно налаштовувати грунт і поліпшити структуру грунту.

Щільні ґрунти мають одне кислотне хімічне добриво. Після того, як амоній поглинається рослиною, залишкова кислота поєднується з кислотою, утвореною іонами водню в грунті, що може призвести до підвищення кислотності та загострення грунту. У поєднанні з органічним добривом він може покращити буферну ємність грунту, ефективно регулювати значення ф, щоб кислотність грунту не збільшувалася.


4) Прискорення утворення грунтових агрегатів і поліпшення фізико-хімічних властивостей ґрунту.

Органічно-неорганічний агрегат є важливим показником родючості ґрунту його вмістом, тим краще фізичні властивості грунту, ґрунт родючий, захист грунту, вода, міцність мінеральних добрив, чим краща продуктивність вентиляції, тим більше сприяє росту коренеплодів.

Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ