Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Гумінова кислота для ефективної ролі

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: May 18, 2017

Гумінова кислота - це велика молекула органічної речовини в природі. У різних областях застосування, в процесі посадки винограду, з використанням добрив, має дуже хороший ефект.

1. Гуминові кислоти можуть відігравати синергетичний ефект на добрива, і, крім впливу додавання добрив разом, вони також можуть вирішити залишкове добриво в грунті.


2. Може поліпшити грунтову структуру агрегату, ми збиваємо застосування органічних добрив, найважливіша роль полягає у збільшенні проникності грунту, поліпшенні гумінової кислоти грунтової структури, гумінової кислоти також має таку характеристику.


3. Підвищення активності корисних мікроорганізмів, тому багато людей люблять додати бактеріальні добрива до основних добрив, а гумінові кислоти можуть посилити їх активність.


4. Для поліпшення засолених грунтів гумінової кислоти утворення багатьох солончаків відбувається за рахунок капілярності дрібних частинок у грунті та тривалого накопичення солі в добривах. Гумінова кислота може сприяти утворенню великих гранульованих агрегатів і знизити капілярність для регулювання солонсо-лужних грунтів. Очевидним є ефект гумінової кислоти на вмираючий розсади мелених коренів на солончаку.


5. Поліпшення кислих ґрунтів, які можуть не тільки регулювати солончак, але й поліпшити кислотні ґрунти.


Додайте: Варто зазначити, що після того, як виноградна канава, поєднана з обробкою гуміновими кислотами, не тільки зможе досягти перерахованих вище переваг, але також може сприяти відкоренню коренів. Багато підприємств зараз також займаються виробництвом гуминової кислоти, складним добривом, гуміновою кислотою, але добре або погано, потрібно виправити правильний вибір продуктів.

Термін "гумінова кислота" все ще є проблемою. Вчені ґрунту підкреслюють мікробну роль процесу формування, наполягаючи на тому, що його називають гуміновою кислотою. Хімік вугілля, з його основною еволюцією з рослини, має бути названий "гуміновою кислотою". В даний час гумінова кислота в галузі промислової застосування, загальна загальна "гумінова кислота".

Оскільки гумінові кислоти не є чистими речовинами, вони є типовими речовинами і є складними сумішами. Його склад сильно відрізняється від джерела, плюс, в останні роки Гумінова кислота все ще визначає природу гумінової кислоти, що викликається бродінням, але вона називається "гуміновою кислотою".


Концепція гумінових кислот у широкому діапазоні значень є: залишки тварин і рослин, головним чином рослинних залишків, через мікробне розкладання та перетворення, а також серія геохімічних процесів, викликаних і накопичених одним класом органічних речовин.


Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ