Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Калій Humate Причиною мутності

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: Sep 29, 2017

1, продуктивність усадки бетону. Змішаний з бетоном гідроксиду калію, Humate калію при збереженні кімнатної температури, перші два місяці стиснення трохи більше, через три місяці після домішки ущільнення бетону менше доданого.

2, антизаморожена-відлига Гідроксид калію змішується з бетоном, насипна щільність, ніж час, не велика, що свідчить про його компактність і, отже, кращу ефективність протизаморожування-відливання.

3, проти змішаних властивостей. Гідроксид калію з бетоном, калій Humate його герметичність, ніж додавання коагуляції на герметичність етикетки вище.

4, повзання бетону. Ступінь повзання бетону, змішаного з гідроксидом калію, менша, ніж у неаддитивного бетону, а коефіцієнт повзучості невеликий, Humate калію, щоб він міг зберегти необхідну продуктивність, коли використовується в напружених рудниках.

5, інші властивості, додавання карбонізації та корозії гідроксидного калію калію, Humate калію тощо. Взагалі, при звичайному використанні, не було виявлено шкідливих наслідків.

За допомогою розчину гідроксиду калію перед тим, як спочатку не можна безпосередньо помістити тверду речовину гідроксиду калію в об'ємну колбу, оскільки розчинений у воді калій гідроксид буде екзотермічним, калій Humate необхідно зважити певну кількість гідроксиду калію у невеликий стаканчик.

Візьміть 5,8-6 грами гідроксиду калію в 1000 мл дистильованої води, дистильовану воду калію Humate перед використанням до випарювання діоксиду вуглецю, взяти 3 грами гідроксиду калію у невелику ємність та потім в 100 мл дистильованої води.

Потім повільно вводять у відварене для видалення СО2 і охолоджує дистильовану воду / деіонізовану воду і постійно перемішуючим скляним стрижнем, щоб повне розчинення твердої речовини гідроксиду калію, Humate калію, а потім до його природного охолодження зі скляним стрижнем в об'ємна колба.

А потім кип'ятили для видалення СО2 і охолоджували дистильовану воду / деіонізовану воду, щоб промити скло та склянку 3 - 4 рази, а лосьйон в об'ємну колбу, а потім - об'ємну ємність пляшки.

Близько півгодини розчин гідроксиду калію був успішним.

Причиною ефекту мутності гідроксиду калію є те, що реагент гідроксиду калію містить карбонат. Коли до алкоголю додають реагент гідроксиду калію, калій Humate карбонат калію та карбонат натрію, які нерозчинні у спирті, суспендуються в спирті, що призводить до помутніння розчину. Ключ до запобігання помутнінню розчину - видалити карбонат.

Якщо ви хочете видалити карбонат калію в стандартному розчині карбонату калію, достатньо взяти необхідну концентрацію реактивів гідроксиду калію, Humate калію, а потім додати метанол, встряхнути, покласти його на осаду протягом приблизно тижня, поки розчин не прозоре, відкинути осад

Але при видаленні карбонатів у твердому гідроксиді калію калій Humate не може використати вищезгаданий спосіб, оскільки 95% вмісту водню етанолу є високим, буде частина карбонату, розчиненого у воді, складно відокремити, потім необхідно твердий гідроксид калію Додайте до 10% розчину хлориду барию (1 л по 3 5мл розчину хлориду барию), тримаючи приблизно протягом двох тижнів, гумітують калію, поки розчин не прозоре, фільтрувати, відкинути осад, прийняти розчин.


Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ