Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Калій Humate з сильним лужним та корозійним

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: Sep 22, 2017

Гідроксид калію (хімічна формула: КОН, кількість: 56.11) білий порошок або луговий твердий матеріал. Гуміт калію Температура плавлення 360 ~ 406 ℃, температура кипіння 1320 ~ 1324 ℃, відносна щільність 2.044g / cm3, температура спалаху 52 ° F, показник заломлення n20 / D1.421, тиск пари 1mmHg (719 ℃) . Калій Humate З сильним лужним і корозійним. Легко поглинає вологу в повітрі і розтоплення, поглинання вуглекислого газу з карбонату калію. Розчинені в 0,6 частинах гарячої води, 0,9 частини холодної води, 3 частини етанолу і 2,5 частини гліцерину. При розчиненні у воді алкоголю або обробляють кислотою, щоб виробляти багато тепла. Humate калію рН розчину 0,1 моль / л становило 13,5. Середня токсична, половинно смертельна доза (щура, пероральна) 1230 мг / кг. Розчинний у етанолі, слабо розчинний у ефірі. Має дуже сильний лужний і корозійний, його природа і каустична сода подібні.

Організація має пекучий ефект, може розчинити білок, калій Humate утворення лужного денатурованого білка. Різке або пил сплющене на шкіру, особливо сплющене в слизову оболонку, може виробляти м'яку коросту. Чим вище концентрація розчину, тим вище температура, калій Humate, тим сильніше ефект. Плями в око не тільки можуть пошкодити роговицю, але також призвести до пошкодження глибоких тканин.

Максимально допустима концентрація - 0,5 мг / м. Роботи слід уникати доторкатися до шкіри та очей, наприклад, ненавмисне торкання, воду можна мити з ушкодженими частинами, а потім змочити 5% оцтовою кислотою, винною кислотою, розчином соляної кислоти або лимонної кислоти; наприклад, бризок очей, Калій Humate ретельно вводять воду або фізіологічний розчин. Повільно промийте 10 ~ 30 хв., а потім натисніть на 2% карнівакаїну або 0,5% розчину кардіану. Операція повинна носити міцна тканина з уніформи, в гумові рукавички, манжети, фартухи калію Humate, взуття та інші предмети страхування праці, руки повинні бути покриті нейтральним та гідрофобним маззом.

1, який використовується як осушувач, абсорбент, для виробництва щавлевої кислоти та різних калій, але також для гальванічних, скульптурних, літографічних та ін.

2, переважно використовується для виробництва сировини, такого як калій, такий як перманганат калію, карбонат калію тощо. У фармацевтичній промисловості для виробництва бору калію, спіронолактону, гепаранолу, тестостерону пропіонату та ін. У легкій промисловості для виробництва калієвого мила, лужних батарей, косметики (таких як холодний крем, крем і шампунь). У фарбувальній промисловості калій Humate для виробництва барвників, таких як зменшення синього RSN і так далі. У електрохімічній промисловості, для гальваніки, скульптури і так далі. У текстильній промисловості, для друку і фарбування, відбілювання та мерсеризації, а також велика кількість використовуваних для виготовлення штучних волокон, основної сировини поліефірного волокна. Крім того, він також використовується для металургійних обігрівачів та шкіри знежирення і так далі.

3, хімічна сировина, для медицини, побутові хімікати калію Humate та інше.

4, що використовуються як аналітичні реактиви, омилення реагентів, діоксид вуглецю та вологопоглинач.

5, хімічна промисловість для виробництва миючих мила, шампуню м'якого мила, крему, холодного крему, шампуню та іншої сировини. Фармацевтична промисловість для виробництва прогестерону, ваніліну та інших сировинних матеріалів. Промисловість з фарбування використовується для виготовлення меламінних барвників. Калій Humate Індустрія акумулятора використовується для отримання лужних батарей.


Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ