Сіань Naturetech Co., ТОВ
call us on: +86-29-63652300
Новини

Розкажіть історію гумінової кислоти навесні

Сіань Naturetech Co., ТОВ | Updated: May 02, 2018

1. Перша весна гумінової кислоти "зосереджена на гармонії грунтів та добрив"

1) Походження розповіді: розкривають грунт гумінової кислоти.

Знання ґумової гумінової кислоти сягає 258 років. У той час люди не розуміли "чорну штуку" в грунті, завжди вважав, що "привид" був "діючим дивно". Пізніше грунтознавці назвали це "темною матерією". Лише до 1761 року перша книга з сільськогосподарської хімії «Принципи агрохімії» (за Уолласом Валеріусом) спочатку виникла під назвою «гумус». У 1786 році ніхто Ахард був першим, хто виділяв кислоту з торф'яного розчину, а потім осаджував гумінову кислоту (агрохіміки стали "рослинами"). Пізніше, в 1797 і 1807 роках, Vauquelin та Thomson Thomson з Німеччини видобули гумінову кислоту з розкладеного рослинного залишку та грунту, використовуючи рідину. Через 47 років еволюційний процес "чорної речовини, темної матерії, гумусу та гумінової кислоти" остаточно сформований. Найглибша "темна матерія" в грунті - гумінова кислота.


2) Розробка оповідання: наукове розуміння ґумінної кислоти.

Людське використання гумінової кислоти сягає 210 років тому. У 1809 році німецький агроном Альбрехт Даніель Тей (1752-1828) запропонував "теорію живлення гумусу". Рівень грунту, вважає він, все залежить від вмісту гумусу (основний матеріал гумінової кислоти), гумус - єдиний рослинний поживний матеріал в грунті, мінерали можуть лише побічно прискорити поглинання гумусу. Людське використання гуминової кислоти грунту для керівництва цією теорією "природного вводу, природного випуску" сільськогосподарського виробництва, формування "сільськогосподарської виробничої способи" самоокупності грунтів ", відкриває прелюдію людського використання гуминової кислоти грунту. Тільки 1840 р. Німецький хімік Лібіг (Justus von Liebig, 1803-1873) висунув "теорію мінерального живлення рослин", відкинув "теорію живлення гумусу", на практиці промисловість хімічних добрив швидко зростала, а також змінила використання сільськогосподарського виробничого режиму гумінової кислоти грунту.


3) Практика розповіді: промислове використання гумінової кислоти.

Гумінова кислота була розроблена в Китаї масштабною індустріалізацією людей. У 1974 році державна рада випустила "національне видання [1974] 110", а саме: "Звіт про активне випробування, просування та розвиток гумусових кислотних добрив" Міністерством пожежогасіння та сільського господарства. У 1979 році державна рада видав документ "guofa [1979] 200", а саме, доповідь Державної економічної комісії про зміцнення комплексного використання гумінової кислоти. Ці два документи відкрили шлях для широкомасштабного розвитку та використання гумінової кислоти. Серед них, "п'ять важливих функцій" гумінової кислоти в сільськогосподарському застосуванні, привернули увагу всесвітньої уваги і досі відіграють роль фундаменту. Протягом майже 30 років під керівництвом Китайської асоціації гумінових кислот промисловість, що займається теорією, технікою та продуктами, пов'язаною з гуміновими кислотами, пов'язана з сільськогосподарськими полями, вже сформувала систему зелених гумових кислот добрив, систему зелених пестицидів, зелені похідні система, повністю здатна до джерела, умовна гарантія безпечності харчових продуктів у виробництві. Особливо за останні 10 років в світі все більше досліджень про роль гумінової кислоти спостерігається тенденція до зростання, кількість китайських гумінових кислот, загальна кількість згаданих частот літературознавчих досліджень найвищі в світі, попереду Сполучених Штатів , Німеччина та інші країни. Це не тільки відображає розвиток та прогрес наукових досліджень гумінових кислот у світі протягом останніх 10 років, але також доводить, що Китай лідирує у розвитку досліджень гумінових кислот. В даний час, щоб зміцнити будівництво постійних основних сільськогосподарських угідь та покращити якість оброблюваних земель, це дозволить гумовій кислоті повністю зберегти грунт, щоб бути "господарем" землі.


2. Висновок

Будівництво "спільноти спільної долі" не може бути відокремлене від сільського господарства, а "гармонія грунтів і добрив" є наріжним каменем. У нову еру ми повинні активно реагувати на заклик генерального секретаря Xi JinPing і побудувати нові відносини "гармонії грунтів і добрив" з "двома центрами" гумінової кислоти. Навесні свіжі свіжі квіти, ароматний мед, нехай у східців з'являться плоди нової ери, ми будемо чекати і побачити.Contact Us

Додати: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Сіань Китай 710065

Тел: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Сіань Naturetech Co., ТОВ